Základné informácie o prudukte:
Kategória: opasky s kovom
Dodavateľ:Metalov? eshop
Cena:32.11 €

POZOR! DÔVOD ZĽAVY: POŠKODENIE! Po niekoľkých dennom nosení zákazníkom bol pásik vrátený späť, nesie známky používania hlavne v oblasti dierok - viď foto. Inak je pásik v bezchybnom stave a nenesie žiadne iné známky poškodenia alebo iných vád. opasok značky SULLEN s potlačou a kovovou prackou. Zloženie: koža, kovový pracka. Pracku je možné vymeniť za inú pracku prispôsobenú na tento účel (k opasku je uchytená pomocou dvoch pevných cvokov). Orientačné rozmery v cm cca.


 • Opasok PYRAMÍDY 3
  Opasok PYRAMÍDY 3

  3-radový pyramídový opasok, Zloženie-ekologická koža, kovove pyramídky striebornej barvy.8dírkový.Šířka: 4,8 cm. Pre obvod..

  21.07 €
 • opasok PYRAMIDY 5
  opasok PYRAMIDY 5

  5-řadý pyramidový pásek, Složení-ekologická kůže,kovove pyramidky stříbrné barvy.8dírkový.Šířka: 8 cm.Pro obvod pasu cca: ..

  35 €
 • pracka na kožený opasok Lebka 16
  pracka na kožený opasok Lebka 16

  Kovová výmenná pracka určená na opasky prispôsobené na tento účel, pracka je vybavená pútkom a zapínacím kolíkom, rozmer: 7,5..

  10.54 €
 • opasok BIOWORLD - Rage Against the Machine 1 - BT102814RAT4
  opasok BIOWORLD - Rage Against the Machine 1 - BT102814RAT4

  Kožený opasok značky BIOWORLD. Zloženie:pravá koža. Šírka cca.: "L"-3,8cm.Dĺžka opasku: "L"-114cm, pre obvod pásu cca.89cm až..

  29.75 €
 • pracka na kožený opasok Lebka 35
  pracka na kožený opasok Lebka 35

  Kovová výmenná pracka určená pre opasky prispôsobené pre tento účel, pracka je vybavená pútkom a zapínacím kolíkom, rozmery 7..

  6.96 €
 • pracka na kožený opasok Lebka 37
  pracka na kožený opasok Lebka 37

  Kovová výmenná pracka určená pre opasky prispôsobené pre tento účel, pracka je vybavená pútkom a zapínacím kolíkom, rozmery 6..

  6.96 €© 2018 Metalové oblečenie, obuv a doplnky, Všetko pre fanúšikov metal, rock a punk Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadie